700 Beygirlik Canavar Felino cB7R - Dijital Tekerlek
Takip Et!

Dört Tekerlek

700 Beygirlik Canavar Felino cB7R

Abone ol
Kerem Temur

2014 yılında Kanadalı otomobil üreticisi tarafından piyasaya sürülen cB7’ye bu yıl yine aynı üretici farklı bir tasarım kazandırarak, sürücülerin içerisinde daha büyük heyecan oluşturulması sağlandı.  Tamamen el becerisiyle birlikte 10 adet üretilen cB7R 14 Şubat tarihinde tanıtılarak sürücüler ile buluşturulacak.

Kanadalı araç üreticisi tarafından üretilen Felino, 2014 yılında piyasaya sürdüğü cB7’ye yeni bir tasarım getirerek cB7’nin evrim geçirmesine sebep oldu. Eski modeline göre büyüyen ve yeniden tasarlanmasına sebebiyet veren gövdesi ile birlikte göz dolduracağı düşünülmektedir. Eski cB7R’ye göre oldukça daha hacimli hale getirilen yeni araç ön kısmında bulunan ızgara yapısı ile yeniden dizayn edilmiş duruma geldi. cB7r’nin arka kısmı ise tamamen yeni bir görünümle, aracı sevenlerin karşısına çıkıyor.

Fiyat ve Performans Göz Dolduruyor

Yenilenen dış tasarımı ile birlikte motor noktasında da bazı güncellemelere sahip olduğu görülüyor. cB7R’nin 700 beygir gücünde yer alan V8 motoru aracı 100 km’lik yola 3 saniyede ulaşılmasını sağlıyor. Bir önceki modelinde olduğu gibi 6 vitesli manuel şanzımana sahip olduğu görülmektedir. Bir spor otomobilden istenilen tüm özellikleri sürücüsüne sunacak olan araç, sürücülerini heyecanlandırmaya şimdiden başlamış durumda. Araç içinde bulunan koltuklarda tam olarak araç sürücünün rahatlığını düşünülerek ayarlanmış.

Üretim aşamasında sadece 10 adet yapılacak olan cB7R’nin fiyatı yaklaşık olarak 360.00 dolar olacağı açıklandı. Felino tarafından geliştirilen cB7R’nin 14 Şubat’ta Toronto’da düzenlenecek olan Kanada Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılacak.

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir