Takip Et!

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Dijital Tekerlek Medya Ajansı
[email protected]

Reklam / Advertisment
İbrahim Ethem TAŞ | [email protected]
+90 538 930 33 73

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Kemal TOKTAŞ | [email protected] | +90 546 623 95 19
Ahmet Burak BİLGİÇ | [email protected] | +90 535 230 91 92

Haber Editörleri / News Editors
Altay Can Erkoç | @altayerkoc
Semih Akşehirli | @semihhaksehirli
Bedri Emre Süvarioğlu | @emresuvarioglu

Mali Müşavir / Financial Advisor
Ali ÖZDİN | [email protected]

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Yusuf Furkan ARAS | [email protected]

Barındırma / Hosting
Turhost

Yazılım / Software
WordPress

İletişim / Contact
Basınköy Mahallesi Atayurt Caddesi No:1 Bakırköy/İstanbul
0538 930 33 73
[email protected]

YASAL UYARI

© Copyright 2019 dijitaltekerlek.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde dijitaltekerlek.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. dijitaltekerlek.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

dijitaltekerlek.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili dijitaltekerlek.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on dijitaltekerlek.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on dijitaltekerlek.com are opened on a new page. dijitaltekerlek.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Reklam
Reklam
Reklam