Lamborghini Urus sıra dışı yeni bir görünüme kavuştu - Dijital Tekerlek
Takip Et!

Dört Tekerlek

Lamborghini Urus sıra dışı yeni bir görünüme kavuştu

Abone ol
Avatar

MD1 Lamborghini Urus

Tasarımı ve kaputun altındaki gücüyle tam bir makine olarak adlandırılan Lamborghini Urus SUV modeli yeni görünüme kavuştu. Zaten gereğinden fazla agresif bir duruşu olan otomobil, Marius Designhaus tarafından küçük bir makyaj çalışmasının konuğu oldu. MD1 olarak adlandırılan özel Lamborghini Urus’un detaylarını inceleyelim.

MD1 Lamborghini Urus

Ön tasarımı

MD1 Lamborghini Urus, yeniden tasarlanmış bir ön tampona ve agresif bir ön dudak tasarımına sahip. Yeni bir kaput ve özel kapaklı yan aynalar da sıra dışı bir Urus görmemizi sağlıyor.

Özel çamurluklar ve yeniden tasarlanmış yan hava girişleri ve ön çamurluktaki yeni girişler otomobilin standart modele göre daha fazla hava almasını sağlıyor. Yenilenmiş yan etekler ve tampon tasarımı MD1 Urus’a özgü olarak üretilmiş.

MD1 Lamborghini Urus

Arka tasarımı

Bagaj kapağı ve tavana monte spoiler, özel Urus’un daha fazla göz önüne çıkmasını sağlıyor. Otomobile eklenen yeni parçalar karbon fiber veya zylon malzemelerin karışımından yapılmış. Zylon, çelik yeleklerden bile daha güçlü ve Formula 1 ekipleri tarafından kullanılıyor.

Lamborghini Piyasa Değerini Urus ile Artırdı!

Teknik özellikleri

MD1 Lamborghini Urus SUV modelinin kaputunun altında herhangi bir değişiklik yapılmadı. Standart olarak sunulan 641 beygir ve 850 Nm güç, zaten Urus’u dünyanın en hızlı SUV modellerinden biri yapıyor. 4.0 litrelik çift turbo V8 motorundan güç alan Lamborghini Urus, 0’dan 100 km/s hıza 3.6 saniyede çıkıyor ve maksimum 305 km/s hıza ulaşabiliyor.

MD1 Lamborghini Urus

Fiyatı

MD1 Urus hakkında herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı ancak maliyeti kesinlikle ucuz olmayacak. Standart Urus, herhangi bir değişiklik yapılmadan 6.800.000 TL’den başlıyor. Fiyatı kadar önemli olan başka bir detay da  Marius Designhaus, sadece 30 adet MD1 Urus üretmeyi planlıyor.

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Galeriyi görüntüleyemiyorsanız buradan orijinal görünüme geçin

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir